Studio DanZo - Summervibes show 2

 

Studio Danzo nodigt je uit voor de voorstelling, Summer Vibes! Onze dansers, zangers en musicaltalenten laten graag aan je zien wat ze de afgelopen periode hebben geleerd.


Met maar liefst zeven verschillende voorstellingen en ruim 600 dansers en zangers op het podium, toont Studio DanZo waar we de afgelopen periode aan hebben gewerkt. Kom genieten van een avond vol prachtige choreografieën en indrukwekkende dansmoves in diverse stijlen, waaronder hiphop, ballet, breakdance, jazz, musical, zang en kidsdance. Onze leden hebben hard getraind en zijn klaar om je te verrassen met hun talent en passie voor dans en zang.


We kijken ernaar uit om je te verwelkomen en samen een mooi dansseizoen te vieren!

 

Let op: Per bestelling is het mogelijk om maximaal 3 kaarten te bestellen. Hiermee proberen we het voor iedereen mogelijk te maken iemand in het publiek te kunnen hebben.

 

Kijk goed naar de indeling van de shows. Niet alle groepen dansen alle shows!

 

Klik hieronder op de afbeelding om de indeling van show 2 te zien:

 

Voorstellingsinformatie

Algemene informatie
Locatie: Theaterzaal
Aanvangstijd: 19:30
Eindtijd: 20:45